Fradi – Young Boys végeredmény: 2–3

2021. augusztus 18. 21:35

A Ferencváros szerdán a Bajnokok Ligája főtáblájáért lépett pályára Svájcban a Young Boys ellen, ám 3-2-re kikapott a svájci csapattól.

Szerdán este a magyar bajnok Ferencváros Bernben lépett pályára a svájci Young Boys otthonában a Bajnokok Ligája mérkőzésén. Peter Stöger által vezetett  kezdőcsapatból eltiltás miatt hiányzik a bosnyák Eldar Ćivić és a norvég válogatott Tokmac Nguen is, aki hétvégén a Mezőkövesd elleni bajnokin szenvedett sérülést.

A Ferencváros kezdő csapata tehát a következő: Dibusz – Wingo, Blazic, Kovacevic, Botka – Laïdouni, Haratyin, Somália – Zubkov, Boli, Uzuni.

Közvetítés

A ráadás pillanatok alatt eltelt, véget ért a mérkőzés, 3-2 a Young Boysnak.

Véget ért a rendes játékidő, négy perc a ráadás.

A 82. percben javít a Fradi, Franck Boli jobbal a bal felsőbe bombázza a labdát, 3-2!

A 68. percben Miha Blazic sárga lapot kapott Sierro felrúgásáért.

A 64. percben Ulisses Garcia a 16-os elől a bal alsóba lőtt és gól lett. 3-1

A félidő után, a 48. percben sárga lapot kap Aissal Laidouni.

A 40. percben Vincent Sierro húsz méterről betalál jobbal a bal felsőbe. 2-1

Szintén a 25. percben Meschack Elia sárga lapot kapott, mert reklamált a piros lap miatt.

A 25. percben Silvan Hefti piros lapot kap, mert lerántotta Botkát.

A 19. percben Cédric Zesiger sárga lapot kapott.

A 16. percben Meschack Elia kiegyenlít, húsz méterről berúgja a bal alsóba, Dibusz csak beleérni tudott, kivédeni nem. 1-1

A 14. percben megszerezte a Fradi a vezetést, Franck Boli tíz méterről belövi a jobb felső sarokba. 0-1

A 12. percben Theoson-Jordan Siebatcheu sárga lapot kapott, mert letalpalta Kovacevicet.

Összefoglalónkat ide kattintva olvashatják.

Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Összesen 51 komment

brekker
2021. augusztus 18. 23:59
Ritka az olyan meccs, amikor minhárom gólban a kapus a hunyó. Azért csapatkapitány, mert magyar, egyébként egy jelentéktelen senki. Képzeljük el ilyenkor az öltöző hangulatát.